Chcę schudnąć 10-12 kg w 18 tygodni: jak to zrobić?

Dzień dobry. Mam 15 lat, 167 cm wzrostu i ważę 67 kg.; // Jeszcze około 6 miesięcy temu ważyłam 78 kg. Schudłam do 70 w około 2 miesiące, a potem waga się zatrzymała. Moja dieta polegała na tym, że prawie nic nie jadłam. Niestety nie czułam się wtedy za dobrze. Teraz znów postanowiłam, że wezmę się za siebie i zrzucę resztę zbędnych kilogramów. Zbliżają się wakacje, więc chciałabym wygladać jak najlepiej. Chciałabym zrzucić około 12 kg do lipca. Czyli ważyć około 55 kg. Zaczęłam dietę jakieś 5 dni temu i od tamtego czasu zrzuciłam 1 kg. Dieta jednak polega na tym, że prawie nic nie jem i piję tylko wodę. Nie czuję się przez nią za dobrze, ale dam radę. Wolę być chuda i dobrze się czuć. Chciałabym zapytać jakie ćwiczenia wykonywać na brzuch i uda oraz jaką skuteczną dietę stosować? Wydaje mi się, że na tej za długo nie przetrwam z powodu osłabienia. Z góry dziękuje.:)

Witam,

Jeśli zależy Ci na pięknym ciele przede wszystkim powinnaś dowiedzieć się jaką dietę stosować, aby była skuteczna i do tego nie powodowała efektu jojo. To, co teraz robisz ze swoim organizmem, to wielki błąd! Powinnaś natychmiast zaprzestać stosowania głodówki! Narażasz się nie tylko na osłabienie i niedobory składników odżywczych, ale i na poważne problemy zdrowotne. Zapoznaj się z zasadami zdrowego odżywiania i zmień nawyki żywieniowe. Pamiętaj również o aktywności fizycznej.

Pozdrawiam.