Chcę schudnąć, ale nie wiem jaką dietę stosować?

Witam, Mam 14 lat, ważę 54 kg i mam 160 cm wzrostu. Chciałabym schudnąć tak 4-5 kilogramów. Najbardziej zależy mi, żeby nie mieć takich grubych ud i brzucha. Nie wiem też jaką dietę stosować. PANI KATARZYNO BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA GG 24663390!
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa.
Nie powinnaś się odchudzać.

Ćwiczenia przydatne w ksztłowaniu konkretnych partii ciała znajdziesz w serwisie www.abccwiczenia.pl
Na pewno jesteś ładną i zgrabną dziewczynką.
Więcej wiary w siebie.
Dobrze gdybyś porozmawiała z rodzicami o tym, co Cię martwi.

Pozdrawiam