Chcę schudnąć z brzucha , pragnę by był płaski i bez boczków, muszę uzyskać to w 5-7 dni. Jak mam to zrobić?

Mam 12 lat, 157 cm wzrostu, około 50 kg. Ze wszystkiego jestem zadowolona, oprócz brzucha, jest wielki i odstający. Chcę schudnąć z brzucha, pragnę by był płaski, bez boczków, a muszę uzyskać to w 5 dni, maksymalnie 7, jak mam to zrobić? Przyznaję, że nie umiem odstawić słodyczy, jak ostatnio próbowałam to wytrzymałam 3-4 dni, ale jak się wezmę wytrzymam. Tylko proszę mi nie mówić, że nie potrzebuję odchudzania brzucha, bo ja i tak sobie z tego nic nie zrobię. Proszę o dobrą radę, mam 5-7 dni na płaski brzuch. W szkole jem bułkę słodką, chyba, że mam na późną godz. do szkoły, to jem śniadanie w domu, a potem w szkole. Później jem obiad, jak już wrócę ze szkoły, przekąska o 18.00, potem powstrzymuję się, niekiedy mi to nie wychodzi. Proszę o pomoc;(

Witam,

Twoje BMI wynosi 20,32. BMI odniesione do siatki centylowej, mieści się w granicy normy. Nie musisz się martwić, nie masz nadwagi. Jeśli pragniesz wyszczuplić okolice „brzuszka” - ćwicz! Przykładowe ćwiczenia znajdziesz w materiałach na stronie http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia Najlepiej, aby w czasie ich wykonywania nadzorowała Cię osoba dorosła, która sprawdzi, czy technika ich wykonywania jest prawidłowa. Zajrzyj na:
http://abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia

Pozdrawiam

PS Wszystkie decyzje musisz konsultować z rodzicami/opiekunami.