Chcę ważyć 54kg, jak?

Mam 176 cm wzrostu i ważę 64 kg, chcę ważyć 54 kg w jak najkrótszym czasie. Jak to zrobić? Bardzo lubię słodycze. Lubię też sport . Mam masywne nogi, a chce mieć zgrabne. Potrzebuje diety, w której schudnę 10 kg w miesiąc oraz zestawu ćwiczeń =)
ponad rok temu

Witam,

Twoja obecna masa ciała w stosunku do wzrostu jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jeśli masz problem z masywnymi nogami zacznij uprawiać sport. Polecam jazdę na rowerze, rolkach, ćwiczenia ze skakanką, jogging, spacer czy ćwiczenia na stepperze. Zajrzyj też do ćwiczeń na stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam.