Chcę zrzucić parę kilogramów bez głodzenia się

Ważę 67 kg i mam 171 cm wzrostu. Uważam, że to o wiele za dużo. Chcę zrzucić parę kilogramów bez głodzenia się. Chciałabym poznać jakieś ćwiczenia i dietę na zrealizowanie mojego celu. Dziękuję;)

KOBIETA ponad rok temu

Witaj,

w tej chwili Twoje BMI wynosi 22,9. Niestety nie mogę ocenić Twojej wagi, ponieważ nie podajesz swojego wieku.

Jeżeli jednak źle się czujesz z tymi kilogramami (choć wydaje mi się, że nie masz nadwagi) to powinnaś:
1. zmienić swoje nawyki żywieniowe
2. zwiększyć ilość ruchu

Zapoznaj się z piramidą zdrowego żywienia i zwiększ swoją aktywność fizyczną. Ćwicz codziennie i nie trać zapału - z czasem Twoja sylwetka zyska na wyglądzie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia