Chciałabym schudnąć 5 kg w miesiąc

Ważę 60kg przy wzroście 168cm (z tego co sama sobie liczyłam, nie mam nadwagi). W ciągu tamtego roku schudłam 10 kg dzięki mojej mamie. Niedawno też podejmowałam się próby odchudzania, ale nie wyszło. Nie stosowałam żadnej diety, ale jadłam tylko 3 posiłki w ciągu dnia i piłam 2 litry wody. Nie jestem gruba, ale też nie mam płaskiego brzucha. Tak bardzo mi na nim zależy.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie musisz się odchudzać. Przede wszystkim powinnaś zdawać sobie sprawę z tego, że nadmierna redukcja masy ciała może Ci bardzo zaszkodzić. Powinnaś zacząć zdrowo się odżywiać, a nie redukować swoją masę ciała, która jest prawidłowa. O zdrowych nawykach przeczytasz tu: http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski i http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia.

Na problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha pomogą Ci ćwiczenia na tą partię ciała, które znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl. Polecam też ćwiczenia ogólnorozwojowe jak jogging czy jazdę na rowerze.

Pozdrawiam.