Chciałabym skonsultować wynik EEG u 28-latki

Chciałam skonsultować wynik EEG kobieta lat 28. Badania tej samej osoby z 2011 i 2019 roku. Czy wyniki mogą sugerować epilepsję? Jeśli tak, jakiego typu? Jaką inną chorobę mogą sugerować, jeśli towarzyszą im nagłe, wielominutowe/wielogodzinne utraty przytomności (około kilkunastu razy w ciągu kilku miesięcy, raz kilka razy w jednym tygodniu), ciągle zmęczenie, poczucie 'jazdy w górę i w dół' w pozycji leżącej(przy jednoczesnej świadomości jego braku), przechodzenie prądu przez konczyny, osłabienie i mrowienie w kończynach, problemy z koncentracją, pamięcią, bóle głowy. Opis badania dorosłego: 2019 Badanie rutynowe wykonane w czuwaniu z procedurami aktywacji Na tle dobrze zorganizowanej czynności podstawowej rejestruje się napadowe wystepowanie czynności theta w odprowadzeniach czołowych i skroniowych po stronie lewej i fal ostrych w okolicach tylnych mózgu obustronnie. Podczas FS rejestruje się uogólniające się wyładowania fal ostrych i poj. iglic. HW -uogólnione zwolnienie czynności podstawowej do czynności theta pojawiają się fale delta w okolicach przednich mózgu z przewagą strony lewej, liczniejsze są też fale ostre. Zapis z cechami napadowości Wskazana kontrola. Porównawczo: Opis badania dorosłego: 2011 Czynność podstawowa alfa 9-10 Hz ampl 30 - 40 uV, na tym tle kilkakrotnie występuje uogólniająca się czynność napadowa, zlożona z fal wolnych theta oraz z zespołów fali ostrej i wolnej theta 4 Hz o ampl do 80 uV. WNIOSKI: Zapis nieprawidłowy z uogólniajaca się czynnością napadową

Szanowna Pani, wynik należy omówić z lekarzem prowadzącym. Ja nie znam Pani przypadku