Podstawowe badania dla 41-latki

Chciałabym wraz z mężem zrobić dokładne badania zdrowotne prywatnie . Chciałabym uniknąć płacenia podwójnie za wizytę u lekarza aby najpierw dowiedzieć sie jakie badania mam zrobić a pózniej konsultacje. Oczywiście jeśli lekarz zleci pózniej dodatkowe badania na podstawie badań podstawowych to je zrobię jednak jakie badania wykonać aby lekarz mógł od czegoś zacząć . Dodam ze chce zrobić badanie w tej samej przychodni prywatnej do której pózniej mam zamiar iść do lekarza . Ja mam 41 lat, maż 42.

Aleksander Ropielewski

Podstawowymi badaniami, które sugeruję wykonać to badanie morfologii krwi, badanie biochemiczne krwi oraz badanie ogólne moczu. Na podstawie wyniku tych badań i badania przedmiotowego lekarz będzie w stanie ocenić czy konieczne są dodatkowe badania.