Chciałbym zrzucić tłuszcz z klatki piersiowej i okolic piersi. Jak to zrobić?

Lat 14, wzrost 180,5 cm, waga 85 kg, chłopak. Witam, chciałbym zrzucić około 15 kg lub mniej, moja aktywność fizyczna jest duża, ćwiczę ok. 14 godzin tygodniowo, ale wagę trzymam i trzymam... Chciałbym też zrzucić tłuszcz z klatki piersiowej i okolic piersi. Czy jeżeli schudnę 15 kg, piersi się zmniejszą? Przepraszam za niespójną wypowiedź, ale się spieszę, bardzo proszę o jakąś dobrą poradę lub dietę. Pozdrawiam

ponad rok temu

Witam,

sama aktywność fizyczna nie wystarczy, aby masa ciała była w normie, a ciało miało mniej tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim ćwicz dalej, ale sprawdź czy prawidłowo się odżywiasz. Ułatwi Ci w tym artykuł poświęcony prawidłowym nawykom żywieniowym, zacznij się do nich stosować, a z pewnością zmniejszysz % tkanki tłuszczowej w ciele http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Mimo to, powinieneś również pamiętać, że jesteś osobą młodą w okresie dojrzewania i proporcja między wzrostem, a wagą może szybko ulec zmianie. Nie powinieneś się nadmiernie tym przejmować.

Pozdrawiam