Chęć opóźnienia miesiączki u 28-latki

witam, w sobotę powinnam dostać miesiączke, a chciałabym ją opóźnić. czy mogę zacząć brać teraz antykoncepcję, będzie to bezpieczne i czy nie dostanę w tym czasie miesiączki?

Witam! Jeśli zacznie Pani przyjmować doustną antykoncepcję krwawienie najprawdopodobniej zostanie zatrzymane. Proszę jednak pamiętać że taki sposób przyjmowania tabletek nie zapewni Pani ochrony antykoncepcyjnej.