Chęć przytycia u osoby z niedowagą i grzybicą przewodu pokarmowego

Witam Mam problem z niedowagą przy wzroście 160 cm ważę 45 kg.Ponieważ miałam zaleconą dietę od lekarza ze względu na grzybicę, candida zaatakowała mi jelita i przewód pokarmowy.Spadam z wagi obecnie mam 44 kg ,na dodatek jestem bardzo nerwowa i bardzo wypadają mi włosy. Czy mam się obawiać poważnej choroby ? Bardzo chciałabym przytyć. Będę wdzięczna za odpowiedz,pozdrawiam Anna

Pani Anno,

ma Pani niełatwą dietę. Na początek trzeba eliminować wszystko, co słodkie oraz wszystkie oczyszczone zboża np. białe pieczywo, biały ryż itd. Dodatek bakterii probiotycznych jako suplement diety także jest niezbędny.
Zapraszam do ułożenia diety: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

W drugiej kolejności warto zrobić testy na opóźnioną reakcję nietolerancji pokarmowej. Zrobi je Pani w dobrych laboratoriach lub poradniach dietetycznych.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska