Chęć przyznania się do bycia lesbijką

Witam.Na wstępie poinformuję,że mam17 lat.Mój problem polega na tym,że od 6 klasy podstawówki zaczęły mnie interesować dziewczyny i to nawet bardziej niż chłopacyTak mam do teraz.Jestem z związku z dziewczyną od 2 lat i jesteśmy bardzo szczęśliwe razem.Z jednej strony zaakceptowałam siebie a z drugiej czasem próbuje na siłe to zmienić,ale mnie to wręcz obrzydza kiedy chłopak mnie dotyka. Ciągle się ukrywam.Szczerze to mam już tego dosyć. Moja mama nie ma zdania czy akceptuje i boję się przyznać.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. Do ujawnienia się, czyli "coming out", trzeba być gotowym. Jeśli masz poczucie, że tego potrzebujesz, że będziesz szczęśliwsza, że będziesz bardziej sobą kiedy się przyznasz - prawdopodobnie jesteś gotowa. Jeśli bardziej boisz się konsekwencji - pewnie nie. Ja myślę, że na razie nie ma się co spieszyć, zwłaszcza że Twoja orientacja seksualna musi się jeszcze nieco "doprecyzować". Pozdrawiam i życzę powodzenia!