Chęć schudnięcia, pozbycia się cellulitu i wyrzeźbienia ciała

Witam. Mam pytanie odnośnie diety. Od dłuższego czasu chciałabym schudnąć kilka kilogramów, ale przede wszystkim pozbyć się cellulitu i wyrzeźbić swoje ciało. Same ćwiczenia nie dadzą odpowiedniego efektu przy normalnej diecie, nie ukrywając, ze ostatnio nie jem zdrowo. Chciałam sie dowiedzieć co powinnam wykluczyć, a na co postawić jesli chodzi o diete. Ważę 66kg przy wzroście 172cm.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim zdrowa dieta, lekkostrawna. Proponuje udać się do dietetyka celem ustalenia najbardziej odpowiedniej diety.