Chęć zajścia w ciążę a konieczność uprawiania seksu każdego dnia płodnego

Jeśli chcę zajść w ciążę to powinnam w dni płodne uprawiać seks codziennie czy w jakichś większych odstępach czasu np. co drugi dzień czy to bez znaczenia?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy pamiętać o tym, że komórka jajowa "żyje" do 24 h po owulacji natomiast plemniki są w stanie przetrwać 72 h. Teoretycznie wystarczy, aby w tych ramach czasowych doszło do stosunku.
Pozdrawiam