Chęć zajścia w ciążę po odstawieniu tabletek

chciałabym zajsc w ciaże zaraz po odstawieniu tabletek ile musze czekac po odstawieniu i czy jak pomine kilka tabletek tez jest możliwosc zajscia w ciaże ?przyjmuje myckogynon21

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli pominie Pani kilka tabletek, może to skutkować obniżeniem skuteczności antykoncepcji i potencjalnie ciążą. Po odstawieniu tabletek właściwie od razu może Pani rozpocząć starania o ciążę.