Chęć zdrowego odchudzania u 20-latki, która w ciągu miesiąca przytyła 10 kilogramów

Nazywam się Olka mam 20 lat waże 80 kg mam 160cm wzrostu.zastanawiam się jak by tu zdrowo schudnąć.rok temu w ciągu miesiąca przytyłam 10 kg(wyjazd do angli zmiana jedzenia chodziłam po 2 godz do pracy i z powrotem ale i tak nie dało się nie przytyć) teraz w polsce moja waga się utrzymuje mimo że jem słodycze (jem czekolade jak batonika)Nie wykonuje żadnych ćwiczeń liczę na cud który zabierze mi te kg... brak mi motywacji tylko przez ten problem z moim brzuszkiem (wyglądam jak7mie.) nie wychodze

Witam! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska