Chęć zmiany wagi po porodzie

witam jestem 7 miesiecy po porodzie waze 78kg przy wzroscie 168 zle sie ze sobą czuje potrzebuje pomocy

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam Panią,

W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby pomóc. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Należy zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk