Chęć zmniejszenia biustu za pomocą operacji plastycznej a blizny

Chciałabym po ciąży zmniejszyć sobie biust za pomocą operacji plastycznej, podnieść go i zredukować wielkość brodawek, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy zostaną mi potem blizny. jak to będzie wyglądać?

Szanowna Pani,
Spotykam wiele kobiet, które po ciąży planują już zmniejszenie i korektę biustu po zakończeniu karmienia. Jedynie z pomocą chirurga plastycznego i jego specjalistycznych umiejętności, znajomości najnowszych metod operacji plastycznych można tak podnieść piersi i zredukować wielkość brodawek aby ponownie wyglądały jak kiedyś.
W swojej praktyce stosuję indywidualnie dobrane dla każdej pacjentki sprawdzone metody operacji aby powstały jak najmniejsze blizny zawsze starannie je ukrywam aby efekt uniesienia i ukształtowania piersi był jak najlepszy bez szpecących blizn. Każdej pacjentce jestem w stanie pomóc jednak po dokładnym badaniu i wysłuchaniu oczekiwań można spróbować ocenić co należy zrobić by pomóc znów cieszyć się z kształtnych piersi.
Jeśli znajdzie Pani swoje powody do tej decyzji, zapraszam na konsultację, można się umówić kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej