Chemioterapia przy białaczce limfatycznej

Mój chłopak ma bialaczke limfatyczna jeden lekarz chciał go usmiercic bo miał chemioterapie transfuzje krwi a nam sam koniec powiedział że nic nie da się zrobić tylko ma chodzić na zastrzyki żeby go nic nie bolało. Teraz wylądował w szpitalu i lekarz powiedział że gdyby dalej przyjmował chemię było by już dobrze. Teraz chce go przewieźć na onkologie. Czy ktoś mi powie na co mam się przygotować

Przekonanie o chęci zabicia pacjenta przez lekarza oznacza brak zaufania i prawdopodobnie mogło przyczynić się do dokonania złego przez Państwa wyboru i zmniejszenie szans na wyleczenie. Do podjęcia takiej decyzji potrzebna jest olbrzymia wiedza, której Państwo nie posiadają. Przekonania i podejrzenia to stanowczo za mało. Nie pomoże Państwu także Internet. Nie mają Państwo zbyt dużego wyboru, trzeba zaufać, że ktoś chce Państwu pomóc. Chemioterapia nie jest obojętna dla organizmu i rzeczywiście polega na niszczeniu nie tylko nowotworu. Tak się nie da. Ale walczymy z chorobą śmiertelną. Nie chce Pani dać szansy na życie swojemu chłopakowi? Weźmie Pani za to odpowiedzialność.