Chemioterapia przy ostrej białaczce szpikowej

Witam, mam pytanie odnośnie chemioterapii przy ostrej białaczce szpikowej m5. Moja mama właśnie bierze 5 wlew chemii i lekarze chcą przerwać chemię z powodu biegunki i gorączki spowodowanej bakterią we krwi. Jakie są skutki przerwania chemii w tym czasie? Dodam, że chemia była zaplanowana na 7 wlewów. Czy 5 wlewów to jest chociaż jakieś minimum?

Nie ma to znaczenia w sytuacji konieczności przerwania podawania chemii!!! Naszym zadaniem jest leczyć a nie zabijać!!! Wiadomo , że 7 wlewów to był plan , nikt nie jest w stanie powiedzieć jaki skutek przyniesie przerwanie leczenia po 5-ciu wlewach - ALE TAKA JEST KONIECZNOŚĆ!!! zż