Chirurgiczna konizacja szyjki macicy a wyniki badania patomorfologicznego

Witam.Jestem po konizacji chirirgicznej szyjki macicy, oczekuję na wynik.Przed zabiegiem miałam wykonane USG, które wykazało:Macica-1,95c,(12 lat temu miałam usuniętą macicę), endometrium o grubości-0,54cm, przydatki-prawe twór cystyczny o wym.2,86x2,24cm, lewe nieuwidoczniono.Mam pytanie-czy te wszystkie podane wymiary mieszczą się w normie, czy to już patologia?

USG jest trochę nieprofesjonalnie opisane. Niezrozumienie co to znaczy " macica -1,95c". Nie mogła być usunięta macica w całości bo nie miałaby pani konizacjai. Prawdopodobnie usunięto trzon macicy. A to co opisywano w usg nie jest macicą (!?!) tylko szyjką. Co do szyjki, trzeba poczekać na wynik h-p.