Chirurgiczne usuwanie zębów a karmienie piersią

mam 27 lat.bede miała chirurgicznie usuwane zeby 26,27,28 czy odrazu je wszystkie wyrwie? jakie znieczulenie bedzie? nadal karmie piersia czy to przeszkadza?

Zęby usuwa się w znieczuleniu miejscowym. Decyzja o ilości usuniętych zębów zależy od stomatologa. Ja zalecałabym usunięcie wszystkich w czasie jednego zabiegu. Proponuję też odpuścić jedno karmienie. Pozdrawiam