Chirurgiczne usuwanie znamion na twarzy

Witam, 13.04 usunięto mi chirurgicznie znamiona na twarzy, 21.04 zdjęcie szwów. Wszystko goi się ok, ale przy jednym ze znamion zauważyłam wystający kawałeczek nitki - żyłki - szwu. Byłam dziś u chirurga, który twierdził, ze wyjął to coś. Niestety po powrocie i dokładnemu przyjrzeniu się nadal to widzę. Jak dotykam jest to lekko kłujące. Co z tym zrobić? Lekarz operujący jest na miesięcznym urlopie, brak kontaktu a ja odchodzę od zmysłów... Czy to trzeba usunąć, zostawić? Błagam o pomoc.

Proponuję udać się do innego chirurga w tym samym ośrodku! - na ogół zasady są takie , że koledzy "uzupełniają się" i któryś z nich powinien Pani pomóc! Ale to wszystko na spokojnie-ew.pozostawienie resztek szwu nie zagraża Pani zdrowiu! zż