Chirurgiczne wycinanie ósemki i sączenie z rany

Tydzień temu miałem chirurgicznie wycinane ósemki po lewej stronie. Mimo zniknięcia opuchlizny i bólu (już nie biorę leków przeciwbólowych), czuję ciągłe sączenie z górnej rany, szczególny przy przełknięciu. Rany są szyte, antybiotyk brałem 6 dni, do tego wapno, rutinoscorbin i płukanie szałwią. Nie wiem, ile mam jeszcze czekać na zagojenie... Dodatkowo czuję to miejsce przy każdym kroku.

Jeżeli czujemy, że coś jest nie tak warto udać się jeszcze raz do gabinetu gdzie zabieg był wykonany. Czas gojenia się po tego typu zabiegach jest sprawą bardzo indywidualną.