Chlamydia pneumoniae przeciwciała w kl. IgG

Chlamydia pneumoniae Przeciwciała w kl. IgG <2 RU/ml wynik ujemny: poniżej 16,0 wynik niejednoznaczny: 16 - 21,9 wynik dodatni: powyżej 21,9 Chlamydia pneumoniae Przeciwciała w kl. IgM 0,09 Ratio wynik ujemny: poniżej 0,8 wynik niejednoznaczny: 0,8 - 1,1 wynik dodatni: powyżej 1,1 Chlamydia pneumoniae Przeciwciała w kl. IgA 0,10 RATIO wynik ujemny: poniżej 0,8 wynik niejednoznaczny: 0,8

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani pytania. Mogę jedynie stwierdzić, że wyniki są ujemne. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badania.