Chlamydia T w badaniu cytologicznym

Witam! Chlamydia T wyszła mi z badania cytologicznego w marcu, dostałam 3 tabletki azycyny. Po pewnym czasie wystąpiły upławy koloru moczu tak duzo, że musiałam stosować wkładki. Poszłam do ginekologa, przepisał tabletki dopochwowe (nie pamiętam jakie) i prosił żeby się nie martwić. Po miesiącu dostałam zapalenie spojówek, czerwone oczy, piekące i łzawiące-krople z antybiotykiem. W tej chwili jestem na L4 z powodu stawów, boli mnie ręka, bark i szyja. Biorę leki przeciwzapalne-nie ustępuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.