Chlamydia trachomatis i interpretacja wyników

Chlamydia trachomatis interpertacja wynikow. Proszę o interpretacje wynikow: moj wynik to P-ciała p/Chlamydia trachomatis IgG 7,86 RU/ml czy to świadczy o przebytej chamydii skoro mam jakąkolwiek ilość do 16 jest norma? P-ciała p/Chlamydia trachomatis IgM - ujemny

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, sa to wyniki ujemne i nie świadczą o przebytym czy tez obecnym zakażeniu. Pozdrawiam