Chlamydia Trahomatis a stosunek w prezerwatywie

Witam , od wielu miesięcy zmagam się z chlamydią Trahomatis , chciałbym móc w końcu uprawiać sex z moim partnerem ( jest zdrowy) , mam pytanie co do skuteczności prezerwatywy jeśłi chodzi o ta bakterie , czy gdy będzie poprwanie nałożona i wszystkie rodzaje sexu będa z jej udziałem czy wówczas mój partner uniknie zakażenia z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wszytskim udać się do lekarza po antybiotyk i wyleczyć infekcję. Dotychczasowa terapia nie pomogła? Stosowanie prezerwatywy powinno stanowic ochrone, ale na 100% nie można byc pewnym.