Chłód w gardle a palenie papierosów

Witam. W gardle/przełyku odczuwam jakby chłód jak po zjedzeniu loda i mam wrażenie w środku jakby "objętość" gardła czy płuc była większa co to może być? Dodam że pale ostatnio trochę więcej tak ok. piętnaście do dwudziestu papierosów dziennie.

Lek. Bartosz Domagała

Proszę niezwłocznie zgłosić się do laryngologa celem oceny gardła i krtani. Pali Pan, a jest to ogromnie obciążający czynnik. Wymaga kontroli