Chłód w uczuciach ze strony dziewczyny

Mam pytanie czy mozna byc az tak chlodnym w uczuciach poznalem dziewczyne niby kocha, sex jest ale jest taka chlodna bez namietnosci. Na codzien brak pocalunkow przytulania nic, czy to normalne bo mi tego wszystkiego brakuje. Zachowuje sie czasem jak facetm bez uczuc brajuje mi takiej wiezi a po za tym jest ok. Nie wiem czy to przetrwam bo sie czuje jak z kolezanka przez jej takie zachowania niby kocha ale nie okazuje wogole klamie czy nie ?

Pozdrawiam

Witam, ludzie różnią się w zakresie ekspresji emocjonalnej, chłód, który Pan wyczuwa najprawdopodobniej jest wyrazem cech charakterologicznych Pana dziewczyny i nie ma związku z jakimś udawaniem. Jeżeli sam będzie Pan czuły, kochający to taka postawa może "rozmrozić " dziewczynę. Warto delikatnie domagać się czułości na codzień, nie mówić tego w formie pretensji tylko poprzez wyrażanie swych pragnień. Jeżeli sytuacja się nie zmieni w trakcie trwania związku to warto szczerze porozmawiać o swej obserwacji i braku, może partnerka ma za sobą jakiś trudne przeżycia w dzieciństwie lub urazowe doświadczenia z innym mężczyzną? Może potrzebuje dużo czasu by w pełni się otworzyć i zaufać?Pozdrawiam