Chłopak nie odzywa się do mnie, bo odmówiłam seksu

Nie wiem co mam zrobic chłopak w którym się zakochałam chciał uprawiać ze mną seks ja sie nie zgodziłam. Następnego dnia nie odzywał się do mnie. Dwa dni po tej głupiej sytuacji odezwałam się do niego na facebook'u ale powiedział że nie chce ze mną rozmawiać bo musi porozmawiac ze swoją dziewczyną na skype. Było mi przykro za 5 min weszłam na facebook'a ale usunął mnie z znajomych i zostawił mi wiadomość: "sorry ala ja nie mam czasu i ochoty z tb pisac na fb". Nie wiem co mam zrobić. POMOCY Ola
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż chłopak, o którym wspominasz nie był i nie jest wart twojej uwagi. Współżycie to decyzja dwojga ludzi i co ważne nie można wymuszać tego na drugiej osobie. Jest to wtedy zabronione prawnie. W zaistniałej sytuacji musisz o nim zapomnieć i nie kontynuować dalej tej znajomości. Niestety nie każdy jest dostatecznie psycho-emocjonalnie.

Dzień Dobry Pani,

Odmawiając Chłopakowi tego, na czym Mu najbardziej zależało, miała Pani okazję
przejrzeć prawdopodonbie prawdziwe Jego zamiary.
Postąpiła Pani w zgodzie ze sobą i uważam, że powinna się Pani tego trzymać, w czym mentalnie Panią wspieram...

Życzę Panitego, czego najbardziej jest teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com