Chłopak nie potrafi wybaczyć mi flirtu

przez mój flirt z kolegą, mój chłopak nie potrafi uporać się z niską samooceną. mimo tego, że mi wybaczył, wciąż nie może wymazać tej sytuacji z pamięci. co mogłabym zrobić, aby było inaczej ? stanowimy bardzo dobrą parę, tylko ten jeden cień stoi nam na przeszkodzie.. proszę o pomoc. A.
ponad rok temu

Witam serdecznie, Przede wszystkim musisz mu pomóc w tym, aby odzyskał do Ciebie zaufanie. Nie dawaj mu powodów do podejrzliwości czy zazdrości. Staraj się doceniać to, co on robi, chwal go nawet za bardzo małe osiągnięcie - dzięki temu pomożesz mu podnieść samoocenę. Ale przede wszystkim rozmawiajcie ze sobą - o swoich uczuciach, pragnieniach i oczekiwaniach. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Potrzebny jest czas....
I komunikaty od Pani, że z Pani strony jest tak, jak ma być...

Życzę Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

Proponuję odbycie konsultacji partnerskiej z psychoterapeutą. Z konsultacji takiej powinno wynikać, czy potrzebujecie państwo terapii jako para, a przede wszystkim czy macie wspólne cele dotyczące terapii