Chłopak po 3 latach razem nie chce rozpocząć współżycia. Dlaczego?

A co jeśli jestem z chłopakiem już ponad 3 lata i on nie chce zacząć współżycia? Jeśli taki temat pojawia się w rozmowie, to on wymawia się, że chce to przeżyć ze mną po ślubie. Kiedy rozmawiam i mówie mu, że ja chciałabym już zacząć, bo czuję, że jestem gotowa, a on jest zły że naciskam i ciągle mówi, że nie, bo dla niego to za wcześnie, to czy to jest normalne, czy jest coś nie tak ze mną? Ja mam 20 lat, on 21.
20 LAT ponad rok temu

Witaj,

Rozpoczęcie współżycia jest kwestią delikatną, intymną i wymaga od partnerów zgodności w jego podjęciu. Przyczyn odkładania inicjacji seksualnej może być wiele. Częstym powodem są względy religijne. Pozostaje Ci uszanować pogląd partnera. Zalecam również podjęcie poważnej rozmowy o motywach takiego działania.

Pozdrawiam