Chłopak zerwał po 2 latach związku

witam chłopak zerwał ze mną po 2 latach związku który w ostatnim miesiącu trochę się popsuł ale potem znów było cudownie 20 czerwca wyjechał za granicę na 2 miesiące i w tym samym dniu powiedział mi że nie chce być już ze mną że się chyba wypaliło że nie kocha mnie jak kiedyś że woli być teraz samCzy zrozumie swój błąd?Nasz związek był cudowny jeszcze tydzień temu mówił mi że chce żebym była jego żoną a teraz to wyglądaliśmy na szczęśliwych i tak było, tyle wspólnych chwil. Opamięta się i wróci?

pytanie, czy rzeczywiscie popelnil blad....i czy jego wybor to blad...z czego ma sie opamietac? a czy wroci, to jest pyt.do jasnowidza.... wazniejsze jest, jakie mechanizmy stosuje Pani...warto sie temu przyjrzec...odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witaj,
na takie pytanie nie można odpowiedzieć bez udziału jego osoby,natomiast rozumiem zaskoczenie tak nagłą zmianą zachowania chłopaka i przezywany szok.Może spróbujesz najpierw porozmawiać o tym z osobami najbliższymi,by pod wpływem takiego zdarzenia nie "rozsypać się"psychicznie.Jest przecież możliwe,że chłopak nie udżwignął ciężaru swoich własnych obietnic i potrzeb.Może to,co nazywasz "cudownym"jest dla niego zbyt ryzykowne i wzbudza lęk.
Najważniejsze jest,żeby doświadczenie przeżytego szczęścia zachować w sobie jako własny potencjał,świadectwo,że jesteś w stanie dać drugiej osobie bardzo wiele.A że ona powinna być równie dojrzała,to nie tylko od Ciebie zależy.
Pozdrawiam i zapraszam w razie potrzeby.