Chłopaka izoluje się od znajomych

Witam serdecznie mam problem z chłopakiem...izoluje sie od ludzi do tego pracocholik nie ma przyjaciół,znajomych.. jest nie ufny....typowy samotnik ja z koleji jestem osoba ktora owszem pracuje ale tez lubie spotkac sie ze znajomymi i lubie aktywnie spedzac czas...gotujac sprzatajac..jezdzac na rowerze w ten sposob wypoczywam i odstresowuje sie.On zas stale wisi mi na telefonie,fb .. na samym poczatku naszej znajomosci non stop siedzialam i pisalam z nim ..do tego stopnia ze zaczelam

Mgr Adam Horak Psycholog

Niestety, nie pisze Pani zbyt dużo o wieku i czasie trwania znajomości z Pani chłopakiem. Opisuje go Pani jako osobę introwertyczną, która nie ma dużego kręgu przyjaciół i lubi spędzać czas z dala od tłumu w towarzystwie najbliższych jej osób. Pani zdaje się być jego przeciwieństwem, czyli osobą ekstrawertyczną, która jest aktywna i towarzyska. Osoby ekstrawertyczne i introwertyczne mogą się jednak doskonale uzupełniać i wzajemnie uczyć się od siebie. Życie pokazuje, że związki osób różniących się od siebie mają większą szansę, aby przetrwać próbę czasu. Chyba, że zdecydowanie woli Pani do towarzystwa ludzi podobnych do siebie.