Chodzenie 7,5-miesięcznego dziecka a jego rozwój

witam mam mały,a własciwie to duzy z proble z moja 7,5 miesieczna corka pskonczeniu 6 miesiecy raczkowala a od tyg wstaje na wlasne nozki a nawet od dwoch dni zaczyna tak dreptac przy lozku i meblach.nie wiem co mam robic wszyscy mowia ze to za wczesnie i faktycznie te nozki tak dziwnie uklada na poczatku a pozniej jakos prostuje nie wiem sama co mam myslec i robic prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny prawidłowości chodu trudno jest mi stwierdzić czy i na ile jest to niebezpieczne. Warto skontaktować się z poracnią preluksacyjną lub ortopedą dziecięcym.