Chodzenie na palcach przez 17-miesięczne dziecko

Witam. Moja córka ma 17 miesięcy i od lipca samodzielnie chodzi . Jednak chodzi na palcach czy mam się czym martwić?

chodzenie na palcach związane jest ze wzmożonym napięciem w nóżkach, często jest wynikiem okołoporodowego niedotlenienia, lub innych problemów okołoporodowych. Córeczka powinna być zbadana i rehabilitowana żeby znormalizować napięcie . Proszę kupić córce buciki ze sztywna piętka , wysokie jak trampki wtedy zmusi pani dziecko do chodzenia na całych stopach i zmieni ten zły wzorzec chodu