Chodzenie o kulach po złamaniu kości piszczelowej

Witam.Córka złamała kość piszczelową bez przemieszczeń gips miała na 6 tyg do połowy uda,dwa dni temu gips został zdjęty czy może już zacząć chodzić np do szkoły o kulach? do tej pory jeździła na wózku.

Szanowna Pani , jężeli w rtg kontrolnym widoczna jest kostnina to oczywiście tak - ale BEZ OBCIĄŻANIA ZŁAMANEJ KOŃCZYNY. Prowadzący ortopeda określi kiedy może zacząć stopniowo i na ile obciążać złamaną kończynę. Pozdrawiam.