Chodzenie za ręce u 15-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 15 miesięczna córka chodzi jeszcze za rączki. Podczas chodzenia prawą stopę ustawia na zewnątrz. Pediatra spanikowała i kazała nam jak najszybciej udać się do ortopedy. Obiło mi się o uszy, że może to być problem z miednicą czy biodrami. Wizytę mamy za dwa tygodnie, ale strasznie się martwię. Czy to może być coś poważnego? Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc się wypowiedzięc. proponuję udąc się do lekarza ortopedy.