Cholecystitis chronica non specifica et cholesterolosis vesicae felleae

Witam mam pytanie odebrałam wynik Histopatologiczny :cholecystitis chronica non specifica et cholesterolosis vesicae felleae. Co to znaczy mam się martwić? Pozdrawiam Jonna
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego oraz ogniskowo cholesteroloza błony śluzowej.