Chondromalacja kolana i przewlekły ból

Witam , Mam stwierdzoną chondromalację kolana . Uprawiam sport. Mam 22 lata , bóle kolana odczuwam od 15 roku życia (ćwiczyłam akrobatykę ,statkówka,taniec) W wieku 17 lat miałam zabieg kolana prawego ( przesunięcie rzepki, oczyszczenie chrząstki stawowej ) Niestety kolano i tak boli-nie jest to ból ciągły, a przy wysiłku fizycznym, przy stałym bezruchu.dostałam zastrzyki z kwasem hialuronowym. nie pomoglo. odczuwałam duzy ból po iniekcji. Lekarz powiedział,iż nie wie juz jak pomóc. Co robić?

Szanowna Pani,
Uważam iż biorąc pod uwagę czas trwania choroby oraz odczuwane dolegliwości wymaga Pani ponownej artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu