Chondromalacja rzepki i schorzenie M22 oraz ból kolan

Witam. Od dawna mam problemy z kolanami. Strzelają przy każdym zgięciu. Gdy kucam lub schodzę po schodach. Po dłuższym wysiłku trochę mnie bolą, czuję jakby były zmęczone, nadwyrężone. Została u mnie stwierdzona chondromalacja rzepki i schorzenie M22. Brałam rożnego rodzaju leki, dostawałam zastrzyki i chodziłam na lasery. Niestety żadne z tych metod nie pomogły, nie ma poprawy. Co mogło by pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej są spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie stawów kolanowych. Proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ortopedy, który po przeanalizowaniu dokumentacji medycznej oraz zbadaniu wdroży odpowiednie postępowanie.