Chora tarczyca a karmienie dziecka

mam pytanie co mam robic odnosnie mojej nadczynnosci tarczycy ktora po ciazy zpotegowala ze wze 40kg,jem i nic nie przybywam a tyrozol ktory biore niczy mi zoladek o boli i serce od czasu pobolewa.. lekarz polecilmi leczenie jode radioaktywnym by uniknac operacji czy operacja jest az tak bardzo straszna? mam 9 m-c dziecko ktore ssie piers i nie chcialabym go odstawiac a to wskazane przy jodzie a moze do operacji nie bylo by takie konieczne,, boje sie i tego i tego co mam robic,pomocy..dziekuje..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Decyzja należy do Pani. Leczenie jadem jest mniej inwazyjne. Operacja zawsze jest związana z ryzykiem powikłań.