Choroba afektywna dwubiegunowa i problemy z pamięcią

mam klopoty z pamiecia pomimo ze mam 38 lat,choruje na chorobe afektywna dwubiegunowa do tego mialam klopoty z alkoholem co prawda nie pije od trzech lat ale problem zostal.nie moge zapamietac gdzie klade rozne przedmioty,czasami ide a niewiem po co i dokad!byly momenty ze zapominalam droge jadac autem.najgorsze ze sprzedaje w malym sklepie i jestem sama wiec zawsze zapominam czegos zamowic obiecalam sobie ze bede zapisywac ale tez zapominam jakos nie widze towaru a potem okaze sie ze jest co ro

Istnieją też programy komputerowe umożliwiające prowadzenie ćwiczeń na własną rękę.