Choroba Haschimoto a nieprawidłowy wynik badania bilirubiny

Witam, moja mama ma chorobę Hashimoto i okazało się niedawno, że moja siostra także ją ma. Pani endokrynolog poleciła zrobienie mi zrobienie kontrolnego badanie krwi. Okazało się, że TSH mam w normie, jednak zaniepokoiły mnie inne wyniki: Billurubina całkowita (2.22, wart. referencyjne 0.00-1.20) GRAN (43.40, w.r.: 45.00-70.00) MONO (13.10, w.r.:1.00-8.00). Co mogą wskazywać następujące wyniki i czy mogą być niepokojące?

Jeśli wyniki testów tarczycowych (TSH, FT4) są w normie, to nie mają bezpośredniego związku z bilirubiną. Warto sprawdzić się pod kątem wirusowego zapalenia watroby (WZW B lub C), czasem zdarza się w łagodnych, przemijąjących chorobach zapalnych np. mononukleozie czy cytomegalii (wtedy też rośnie ilość monocytów we krwi). Pozdrawiam