Choroba Hashimoto a waga

Witam, 46 kg, dwójka dzieci z cc. Po kilku poważnych operacjach, Hashimoto wykryte po kilkukrotnych poronieniach, leczone od niedawna Novothyral 75, zmiana z Euthyrox N 100, łuszczyca.Po drugiej ciąży się zaczęło:ciagłe infekcje, nocne poty, zupełny brak sił i ból mięśni przy wysiłku, bardzo niskie ciśnienie, zasłabnięcia, brak apetytu, wybudzanie w nocy.Kortyzol rano: 6,97 ug/dl (5,27-22,45), wieczorem tego dnia : 3,65 ug/dl (3,44-16,76), ACTH-7,99 (7,20-63,3) Czy to wskazuje na WNKN?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.