Choroba krążka międzykręgowego u 56-letniej osoby

choroba krążka międzykręgowego-M51.8dyskopatia L3-L4-L5choroba zwyrodnieniowa kręgosłupaL/S entezopatia przyczepów proksymalnych mięśni kulszowo-goleniowych oraz przywodzicieli po stronie prawej tk dolnego kręgosłupa rezonans kręgosłupa na początku lipca stwierdzono złamanie kości górnej i dolnej łonowej zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego lewego stawu krzyżowo-biodroweg stawu kolanowego rtg miednicy scyntygrafia kości mam osteoporozę po rehabilitacji wraca ból w kroczu proszę o konsultację

Aleksander Ropielewski

Nie mogę bez przeprowadzenia badania i oceny badań obrazowych i dodatkowych udzielić rzeczowej konsultacji. Dalsze postępowanie zależy od Pani stanu ogólnego i stanu kości pod kątem możliwego leczenia operacyjnego. W przypadku nasilonej osteoporozy możłiwe, że leczenie operacyjne jest tniemżłiwe i w takim wypadku pozostanie jedynie rehabilitacja i leczenie farmakologiczne wraz z leczeniem przeciwbólowym.