Choroba Leśniowskiego-Crohna oraz bóle stawów

Mój 18 letni syn ma zdiagnozowana chorobę Leśniowskiego Crohna. od 2 lat skarży się na bóle stawów szczególnie kolanowych. Dzisiaj przytrafiło Mu się coś niepokojącego. Lewy staw kolanowy przy zakładaniu skarpetek uległ podwichnięciu, "wyskoczył z normalnej pozycji". Po kilku minutach, syn gwałtownie prostując nogę spowodował powrót do normalnej pozycji. Bardzo dziwne i niepokojące wydarzenie. Co z tym robić i do jakiego specjalisty się udać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować problemu, tylko udać się wraz z synem do Poradni Ortopedycznej.