Choroba niedokrwienna serca i drętwienie dłoni

Witam. Mam 62 lata. Jestem pacjentka kardiologiczną. Mam stymulator/ z pow. SSS i bloku A-V/ oraz zażywam dużo leków. Mam chorobę niedokrwienną serca. Bardzo często drętwieją mi dłonie szczególnie nocą. Mam wrażenie jakby palce były napompowane do ogromnej wielkości. Nie jest to spowodowane złą pozycją bo nawet to się dzieje gdy leżę na plecach. RTG nie wykazało zmian kręgów szyjnych. Czego może to być przyczyną?

Podobne objawy mogą być w związku z stosowaniem niektórych leków, również należy sprawdzić poziom hormonów tarczycy, pozdrawiam