Choroba nowotworowa, guz na wstępnicy

Choroba nowotworowa, guz na wstępnicy, w trakcie diagnozy patomorfologa po kolonoskopii. Choroba ujawniła się przypadkowo pod koniec sierpnia gorączką do 38,8, po tygodniu wróciła do normy . W sobotę znowu gorączka, po paracetamolu rano spada - wieczorem mniejsza 37,6. Czy podawać paracetamol ?Czy to jest objaw wzrostu tego guza ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane stany gorączkowe mogą być wynikiem choroby nowotworowej. Teoretycznie mogą mieć jednak także wiele innych przyczyn. W celu określenia przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka - proszę nie bagatelizować gorączki tylko udać się do lekarza!